Początki

Początki to rok 2000 i pasja korzystania z Internetu, która szybko sprawiła, że często przebywałam na różnych forach tematycznych, po czasie zostając moderatorem a później i administratorem niektórych.

Jako, że apetyt rośne w miarę jedzenia tworzę pierwsze własne wielotematyczne forum e-caffe.pl (dziś już nie istniejące ale jak ktoś ma pomysł jak wykorzystać ta ciekawą domenę to proszę o kontakt).

Następne kroki to pierwsze strony w darmowych systemach zarządzania treścią tzw. CMS-ach takich jak Mambo i Joomla, współpraca z forum twojestyle.pl (obecnie jest to moje własne forum), wiele modyfikacji różnych for, drobna grafika w postaci banerów, plakatów, itp.

Dzisiaj

Obecnie tworzę pod szyldem AGNESS DESIGN, mam za sobą wiele wykonanych stron w systemach CMS jak i for dyskusyjnych o różnej tematyce.

Prowadzę także własne forum twojestyle.pl na którym osoby szukające nowych stylów graficznych do for opartych na skryptach phpBB znajdą pomoc dotyczącą stylów jak i samych skryptów.

Co oferuję

Realizuje strony oparte o systemy CMS WordPress i Joomla, oraz fora oparte o aplikacje phpBB, realizuje drobne zlecenia w postaci banerów, reklam, plakatów, poprawiam istniejące style graficzne – zapraszam do obejrzenia portfolio.

 Jak działam

Jeśli jest taka potrzeba to doradzam i pomagam wybrać najlepszy hosting jak i domenę do realizacji projektu. Mając już odpowiedni hosting przygotowuje całe środowisko pod przyszły projekt. Sam projekt tworzony jest zazwyczaj pod roboczym adresem aby można było na bieżąco śledzić postęp prac i wnosić swoje uwagi nie ingerując w docelową zawartość strony. Projekt uznaję za oddany jeśli obie strony są zadowolone z jego efektów.